Prindi see leht

Meltem WRG seadmed

Kõigi WRG seadmete südameks on hoolikalt dimensioneeritud alumiiniumist soojusvaheti. Selle ülemistel külgedel on pesad kahele filtrile - nii toast väljuva kui ka sissetõmmatava õhu jaoks. Võib ju küsida, et miks filtreerida väljatõmmatavat heitõhku! Filtril on siiski väga oluline roll soojusvaheti puhtana hoidmisel. Seadme alumistes nurkades on kaks radiaalventilaatorit ning allservas juhtelektroonika. 

Filtrid, ventilaatorid, soojusvaheti.

M-WRG-S (Standardversioon)
 
M-WRG-K (Komfortversioon)
 
M-WRG-S/BM (230V välise kontaktiga juhitav)
M-WRG-S
 
M-WRG-K
 
M-WRG-S/Z-24
Soojusvahetiga ventilatsiooniseade, 2 x G4 filtrit, külmumiskaitse, 4 kiirust.   Lisaks: Juhtpult, LCD paneel, 10 kiirust, 7 õhutusprogrammi, niiskuse- ja temperatuuriandurid.   Standardseade, millel on lisasisend liikumis- või niiskusanduri jaoks.
   
 
   
 
 
   
M-WRG-S-485 (Automaatikavõrku ühendatav)

 

M-WRG-S-485-TF (Automaatikavõrku ühendatav)

 

M-WRG-S/Z-24 (Automaatikavõrku ühendatav) 
M-WRG-S-485

 

M-WRG-S-485-TF

 

 M-WRG-S/Z-24
Standardseade, ühendatav hoone automaatikavõrku (LON) RS-485 protokolli abil. Kõiki tööparameetreid on võimalik võrgu kaudu kontrollida.

 

Standardseade, temperatuuri- ja niiskuse anduritega. Ühendatav hoone automaatikavõrku (LON) RS-485 protokolli abil. Kõiki parameetreid on võimalik võrgu kaudu kontrollida.
 

 

Standardseade, ühendatav teise seadmega 10-kiulise signaalkaabliga. Töötab teise seadme alamana, järgides selle töörežiimi.
 
 
 
   

Eelmine lehekülg: Ventilatsioonist
Järgmine lehekülg: Standard